Feliks Michał WYGRZYWALSKI

Feliks Michał WYGRZYWALSKI
cena wywoławcza
~3 571 EUR
~5 238 - 5 952 EUR

NA BRZEGU CAPRI
Olej, płótno; 57 x 73,5 cm
Sygnowany p.d.: F.M.Wygrzywalski | „Capri”