Feliks Michał WYGRZYWALSKI

Feliks Michał WYGRZYWALSKI
cena wywoławcza
~4 285 EUR
~5 714 - 6 428 EUR

SPRZEDAWCY BIŻUTERII
Olej, płótno; 60 x 75 cm
Sygnowany p.d.: F.M. Wygrzywalski