OGRÓD ZA DOMEM, ok. 1960
Olej, pilśnia; 43 x 63,5 cm
Sygnowany l.d.: Antoni Wrzesiński (?)
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||