G. HELLAWELL

G. HELLAWELL
cena wywoławcza
~352 EUR
~447 - 470 EUR

PEJZAŻ ZE SKALISTYM ZBOCZEM, pocz. XX w.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1900 - 2000

Akwarela, papier; 35,5 x 23 cm

Sygnowany l.d.: G. Hellawell