MALARZ NIEMIECKI

MALARZ NIEMIECKI
cena wywoławcza
~117 EUR
~188 - 211 EUR

ORKA, pocz. XX w.

Cena wywoławcza 500

Estymacja 800 - 900

Olej, tektura; 33,5 x 49 cm

Sygnowany l.d. nieczytelnie