Cena wywoławcza 1100
Estymacja 1600 - 1800
Olej, tektura; 34,5 x 47 cm
Sygnowany p.d. S.L(…)
na odwrocie stempel: Iskra & Karmański Kraków 16/2
Cena wywoławcza 1100
Estymacja 1600 - 1800
Olej, tektura; 34,5 x 47 cm
Sygnowany p.d. S.L(…)
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||