MALARZ NIEROZPOZNANY

MALARZ NIEROZPOZNANY
cena wywoławcza
~117 EUR
~117 EUR
~164 - 188 EUR

ZAPRZĘG, ok. 1930

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 - 800

Olej, płótno; 26 x 39 cm

Sygnowany p.d.: Krops(...)