Olej, tektura; 38 x 35 cm
Sygnowany l.g.: G. Mendoly
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1600 - 1800
Christo Grzegorz STEFANOFF-MENDOLY 1898 - 1966
Malarz pochodzenia bułgarskiego, studiował na Akademii Krakowskiej. W latach 1938-1939 miał wystawy w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.