Akwarela, papier; 20 x 28,8 cm (owal)
Sygnowany l. śr.: S. Norblin
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 - 2600
Stefan NORBLIN
1892 Warszawa - 1952 San Francisco
Praprawnuk Jana Piotra Norblina, - ilustrator, grafik reklamowy, malarz portrecista, projektant mody Stefan Norblin - ilustrator, grafik reklamowy, malarz portrecista, projektant mody jak również scenograf teatralny - należał w Polsce w okresie dwudziestolecia międzywojennego do grona najbardziej wziętych artystów. Scenograf teatralny - należał w Polsce w okresie dwudziestolecia międzywojennego do grona najbardziej wziętych artystów.