DWIE KOBIETY PRZY ŹRÓDLE, ok. 1900

cena wywoławcza
~1 392 EUR
~1 624 - 1 856 EUR

MALARZ NIEMIECKI

Olej, płótno dublowane; 75 x 100 cm

Sygnowany l.d. nieczytelnie

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7000 - 8000