PEJZAŻ RYBAKAMI, ok. 1870

PEJZAŻ RYBAKAMI, ok. 1870
cena wywoławcza
~581 EUR
~697 - 813 EUR

MALARZ FRANCUSKI Olej, płótno; 41 x 61 cm

Na odwrocie stempel paryskiego składu przyborów malarskich

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 - 3500