SKAŁY MA BRZEGU MORZA

SKAŁY MA BRZEGU MORZA
cena wywoławcza
~229 EUR
~275 - 321 EUR

Akwarela, papier naklejony na tekturę, 25 x 23 cm Sygn. p.d. nieczytelnie

Na odwrocie drukowana nalepka z lat ok. 1930 r.: J. Wadowski Warszawa, Marszałkowska 121, Skład farb i przyborów malarskich.

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 - 1400