Ferdinand ZIX

Ferdinand ZIX
cena wywoławcza
~825 EUR
~1 061 - 1 179 EUR

OSTRÓŻKI Olej, płótno; 50 x 40 cm

Sygnowany p.d.: F Zix / 1910

Ferdinand ZIX

1864 Saarbrücken - 1942 Stuttgart

Malarz niemiecki. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Stuttgarcie u Grünewalda, Kellera und Iglera. Malował przede wszystkim kwiaty, wykazując się wielką biegłością, oraz nastrojowe pejzaże.

Cena wywoławcza 3500

Estymacja 4500 - 5000