PEJZAŻ Z RUINAMI, XIX w.

PEJZAŻ Z RUINAMI, XIX w.
cena wywoławcza
~424 EUR
~518 - 589 EUR

Olej, płótno; 28 x 38 cm Na odwrocie napis GE (…) LONDON

Cena wywoławcza 1800

Estymacja 2200 - 2500