DOLE

DOLE
cena wywoławcza
~235 EUR
~283 - 353 EUR

PEJZAŻ Z KOBIETĄ NA DRODZE, ok. 1900 Olej, deska; 23 x 33 cm

Sygnowany l.d.: Dolé

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 - 1500