Jerzy KOSSAK

Jerzy KOSSAK
cena wywoławcza
~1 061 EUR
~2 358 EUR
~1 415 - 1 650 EUR

POŚCIG ZA BOLSZEWIKAMI, 1935 Olej, sklejka, 30 x 40 cm

Sygnowany p.d.: Jerzy Kossak / 1935

W tej scenie z wojny polsko-bolszewickiej pokazani są ułani 8 Pułku Księcia Józefa Poniatowskiego.

Cena wywoławcza 4500

Estymacja 6000 - 7000

◙ droit de suite