Jerzy KOSSAK

Jerzy KOSSAK
cena wywoławcza
~1 415 EUR
~2 830 EUR
~1 768 - 2 122 EUR

UCIECZKA PRZED WILKAMI, 1934 Olej, sklejka, 30 x 40,5 cm

Sygnowany l.d.: Jerzy Kossak 1934

Przedstawiony jest żołnierz 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7500 - 9000

◙ droit de suite