JULIUSZ KOSSAK

JULIUSZ KOSSAK
cena wywoławcza
~2 004 EUR
~2 358 EUR
~2 358 - 2 830 EUR

SZLACHCIC NA KONIU, 1894 Akwarela, papier; 17 x 11 cm (w świetle p-p)

Sygnowany p.d.: Juliusz Kossak / 1894

Cena wywoławcza 8500

Estymacja 10000 - 12000