Wlastimil HOFMAN

Wlastimil HOFMAN
cena wywoławcza
~2 830 EUR
~4 481 EUR
~3 537 - 4 245 EUR

FAUNIK, ok. 1925 Olej, tektura; 24,5 x 32 cm

Sygnowany l.d.: Wl Hofman

Cena wywoławcza 12000

Estymacja 15000 - 18000

◙ droit de suite