Tadeusz ROMAN

Tadeusz ROMAN
cena wywoławcza
~235 EUR
~471 - 589 EUR

PEJZAŻ Z DZIEWCZYNKĄ POD CZERWONYM PARASOLEM Olej, płótno; 67,5 x 80 cm

Sygnowany p.d.; T.Roman

Tadeusz ROMAN

1906 - 1983

Malarz wykształcony w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którą ukończył w 1937 roku. Po wojnie członek konserwatywnego ugrupowania artystycznego "Zachęta".

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 2000 - 2500

◙ droit de suite