PEJZAŻ Z DZIEWCZYNKĄ Z GRABIAMI

cena wywoławcza
~707 EUR
~849 - 943 EUR

Olej, płótno; 60 x 80 cm Sygnowany l.d. nieczytelnie

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 3600 - 4000