PEJZAŻ LEŚNY Z KOBIETĄ NIOSĄCA CHRUST, Francja, pocz. XX w.

cena wywoławcza
~442 EUR
~589 - 660 EUR

wg Émile-René Ménard (1862-1930) Porcelana, farby naszkliwne; 65 x 32,5 cm

Sygnowany p.d.: Ménard

Cena wywoławcza 1875

Estymacja 2500 - 2800