ŚW. RODZINA, XVII / XVIII w.

ŚW. RODZINA, XVII / XVIII w.
cena wywoławcza
~176 EUR
~176 EUR
~353 - 471 EUR

Olej, deska; 23 x 17 cm Stan: deska rozpołowiona

Cena wywoławcza 750

Estymacja 1500 - 2000