KAFEL Z DRZEWEM I ZAMKIEM, Holandia, XVIII w.

cena wywoławcza
~47 EUR
~47 EUR
~94 - 117 EUR

Fajans, kobalt podszkliwny; 22,5 x 21 cm Stan: pęknięcia, ubytki

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 - 500