KAFEL Z PEJZAŻEM, Holandia, XVIII w.

cena wywoławcza
~47 EUR
~47 EUR
~94 - 117 EUR

Fajans, malatura podszkliwna; 22,5 x 20 cm Stan: pęknięcie, ubytki na krawędziach

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 - 500