Elias CORO

Elias CORO
cena wywoławcza
~141 EUR
~188 - 212 EUR

MĘŻCZYZNA KRYZIE, 1903 Olej, tektura; 13 x 13 cm

Sygnowany l.d.: Elias Coro / 1903

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 - 900