Ferdinand ROYBET - kopia

Ferdinand ROYBET - kopia
cena wywoławcza
~471 EUR
~471 EUR
~566 - 660 EUR

SARABANDA, po 1895 Olej, deska, 27,5 x 21,5 cm

Sygnowany p.d.: d’après Roybet

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2400 - 2800