ZIEMECKI

ZIEMECKI
cena wywoławcza
~188 EUR
~235 - 283 EUR

DREWNIANY KOŚCIÓŁEK, 1925 Akwarela, papier; 42 x 56 cm

Sygnowany p.d.: Dz. Ziemecki / pinx - 1925

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 - 1200