Jan J. KASPROWICZ

Jan J. KASPROWICZ
cena wywoławcza
~1 179 EUR
~1 415 - 1 650 EUR

MORZE Olej, płótno; 61 x 90 cm

Sygnowany l.d.: J. J. Kasprowicz 1938.

Jan J. KASPROWICZ

ur. 1920

Malarz pejzaży morskich i scen orientalnych bliskich stylem do twórczości Feliksa Michała Wygrzywalskiego.

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 6000 - 7000