Karl KAUFMANN

Karl KAUFMANN
cena wywoławcza
~2 830 EUR
~3 537 - 4 245 EUR

NORWESKI FIORD Olej, płótno; 66 x 105,cm

Sygnowany p.d.: Dolci

Karl KAUFMANN

1843 Nueplachowitz - 1905 Wiedeń

Austriacki pejzażysta i malarz wedut, znany jako twórca wielu widoków Wenecji, Rzymu, Florencji, Wiednia, Salzburga, Alp, norweskich fiordów. Artysta używał wielu pseudonimów.

Cena wywoławcza 12000

Estymacja 15000 - 18000